Zamiast chłodnego powietrza z kratek wentylacyjnych w Twoim samochodzie wydobywa się zapach pleśni lub podejrzany dźwięk? To znak, że czynnik chłodniczy wymaga jak najszybszego uzupełnienia. W firmie Agro-Man z siedzibą w Prudniku zajmujemy się nabijaniem klimatyzacji samochodowych w pojazdach osobowych i ciężarowych, a także maszynach rolniczych: ciągnikach, kombajnach itp. Usługę wykonujemy zarówno stacjonarnie, jak i z dojazdem – w miejscu wskazanym przez klienta.

To jednak nie wszystko. Nasz warsztat samochodowy zajmuje się również naprawą i zakuwaniem węży hydraulicznych, a także wymianą opon oraz uszkodzonych dętek. W Agro-Man usługi świadczymy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi i specjalistycznych środków, co pozwala nam zapewnić najwyższy standard obsługi. Co więcej, na każde zlecenie udzielamy gwarancji. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym nabiciu klimatyzacji samochodowej, skontaktuj się naszym warsztatem już teraz mailowo lub telefonicznie. Przedstawimy indywidualną wycenę.

59

Wymiana opon

Oferujemy profesjonalną wymianę opon oraz naprawę uszkodzonych dętek.

Zakuwanie węży hydraulicznych

Posiadamy długoletnie doświadczenie w zakuwaniu oraz naprawie węży hydraulicznych.

hydraulics and fuel system yellow tractor or other construction equipment
change, lubricant, check the oil level, open, oil, male, workshop, checking, maintain, labor, motor, mechanical, worker, automotive, vehicle, auto, occupation, fuel, mechanic, expertise, clipboard, professional, inspection, check, check the car, wrench, closeup, repair, shop, industry, automobile, gloves, car, engine, station, hand, servicing, service center, asia, center, checklist, technician, transport, transportation, industrial, blue, service, car repair, car repair center, maintenance

Warsztat samochodowy

Zajmujemy się również naprawą samochodów oraz nabijaniem i odgrzybianiem klimatyzacji.